Kontakta oss

Är ni intresserade av att tjäna pengar och starta en försäljning, eller behöver mer information, är ni välkomna att höra av er. Vi hjälper Er mer än gärna. info@ravelli.se eller ring 0370-826 00


Undrar du över något?

Vi hjälper dig med allt som har med er försäljning att göra. Hör av dig till oss om ni vill starta en försäljning eller vill veta mer om hur ni kan tjäna pengar till era mål genom att sälja våra produkter.

Du når oss på +46(0)370-826 00 eller info@ravelli.se

Vi svarar på e-post så fort vi kan, senast inom 2 arbetsdagar.

ÖPPETTIDER TELEFON
måndag 8:30–17
tis – torsdag 8:15–17
fredag 9–16

ÖPPETTIDER HÄMTLAGER
mån–torsdag 8–17
fredag 9–17

VILL NI HA BESÖK AV OSS?
Vad roligt! Boka gärna ett möte med Ravelli.
Bokningar: info@ravelli.se

Vi på Ravelli:

Thomas Ravelli
thomas@ravelli.se

Verner Hemmingsen
verner@ravelli.se
+46 (0)370-302 624

Andreas Ravelli
andreas@ravelli.se
+46 (0)701-610 801

Elin Hemmingsen
elin@ravelli.se
+46 (0)370-302 623

Marcus Ravelli
marcus@ravelli.se
+46 (0)793-376 084

Gino Stanescu
gino@ravelli.se
+46 (0)793-485 376

Nils Svensson
nils@ravelli.se
+46 (0)793-347 966