Vill ni komma iväg på en efterlängtad klassresa?
Behöver ni pengar så att laget ska kunna vara med på en cup eller ett träningsläger?
När ni säljer våra kvalitetsprodukter kan ni tjäna upp till 68 kronor per paket.
Skolklasser, lag och föreningar har genom tiderna tjänat bra med pengar genom oss.
Sedan 2014 har vi delat ut 65 miljoner i förtjänst till er som säljer våra produkter.
Gör som flera innan er – sälj våra omtyckta produkter.
Ni förbinder er inte att börja sälja, men vi skickar hem ett paket med varuprover så
att ni kan starta när ni vill.
Ju fortare ni kommer igång, desto snabbare når ni ert mål!